
Tecmen V1&V3 Spatruit buiten pos. A-2
Art nr. 8810402
BUS is sinds 2024 de exclusieve distributiepartner van Tecmen in Nederland. Ze zijn gespecialiseerd in beschermingsmiddelen voor lassen en schuur- en slijpwerkzaamheden. TECMEN is gedreven door innovatie en constant bezig met baanbrekende technologieën zoals de ‘Realens’-technologie in de lashelmen, en de doorontwikkeling van haar producten. Het TECMEN assortiment van BUS bestaat uit standaard lashelmen, helmen met ademhalingsbescherming en gezichtsbescherming voor schuur- en slijpwerkzaamheden.
Laskappen met automatisch filter zijn onmisbaar bij laswerkzaamheden, om de ogen en het gelaat goed te beschermen tegen de hoge risico’s. TECMEN laskappen zijn uitgerust met ‘Realens’-technologie waardoor je beter en scherper zicht hebt op het te lassen product. Het gezichtsscherm past zich automatisch aan, en is beschermd tegen UV/IR-straling. Als eerste Aziatische fabrikant behaalde TECMEN de hoogste optische klasse (1/1/1/1) voor automatische lashelmen. Met goede en betrouwbare bescherming wordt oogletsel door schadelijke stralingen of externe deeltjes voorkomen.
Schuur- en slijpwerkzaamheden vereisen goede en betrouwbare gezichtsbescherming tegen vonken, metalen hete deeltjes en gevaarlijke straling. TECMEN slijpkappen zijn gemaakt van kwalitatief hoogwaardig materiaal en beschermen tegen UV/IR-straling. De slijpkappen zijn ontwikkeld met anti-spat en gesmolten, metaalbestendige eigenschappen. Ze bieden niet alleen superieure bescherming van gelaat, maar gaan een stap verder met geïntegreerde PAPR-systemen voor optimale bescherming tegen potentiële gevaren.
TECMEN las- en slijpkappen met PAPR ademhalingsbescherming bieden ongeëvenaarde veiligheid, comfort en efficiëntie. Deze innovatieve lashelmen combineren geavanceerde bescherming met gebruiksvriendelijke functies, zodat je volledig kunt focussen op het lasproject. Een PAPR-systeem is een aangedreven luchtademhalingssysteem voor het filteren van schadelijke stoffen. De TECMEN PAPR-systemen met ‘ExFlowE4’-technologie zijn geschikt voor explosie-gevaarlijke werkzaamheden, voor extra goede bescherming van gelaat.

Art nr. 8810402

Art nr. 8810415

Art nr. 8810406

Art nr. 8810416

Art nr. 8810404

Art nr. 8810445

Art nr. 8810448

Art nr. 8810303

Art nr. 8810411

Art nr. 8810417

Art nr. 881000463

Art nr. 8810446

Art nr. 8810451

Art nr. 8810450

Art nr. 8810434

Art nr. 8810409